Tydzień z Internetem

Dziś rozpoczął się Ogólnoeuropejski Tydzień z Internetem. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent RP Bronisław Komorowski. Udział w akcji bierze Biblioteka Publiczna Gminy Szemud.
Czytaj więcej...

Wiosenno – Świąteczne Targi Artystyczne – Szemud 2014

W niedzielę 23 marca 2014 r. w Hali widowiskowo-sportowej w Szemudzie odbyły się tradycyjne świąteczne targi artystyczne zorganizowane przez Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Szemudzie. W imprezie udział wzięło 23 ...
Czytaj więcej...

VIII Pomorski Festiwal Pieśni Wielkopostnych w Kielnie

Już po raz ósmy Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Szemudzie wraz z parafią pw. św. Wojciecha w Kielnie organizuje „Pomorski Festiwal Pieśni Wielkopostnej.” W tym roku Festiwal odbędzie się 5 kwietnia, w godz. od 11.00 ...
Czytaj więcej...

Pokaz wielkanocnych potraw kaszubskich – KGW Przetoczyno

Koło Gospodyń Wiejskich z Przetoczyna serdecznie zaprasza wszystkie chętne osoby do świetlicy wiejskiej w Przetoczynie na pokaz wielkanocnych potraw kaszubskich.
Czytaj więcej...

Stop dla raka i genetycznie modyfikowanej żywności – zaproszenie na wykład

Biblioteka Publiczna Gminy Szemud oraz Wiejski Ośrodek Kultury w Szemudzie zapraszają na wykład mgr inż. środowiska Tomasza Dorniaka na temat: „Stop dla raka i genetycznie modyfikowanej żywności.”
Czytaj więcej...

Dzień Kobiet w gminie Szemud !

Gminną imprezę z okazji Dnia Kobiet zorganizowano w naszej Gminie w Wiejskim Ośrodku Kultury w Kielnie trochę wcześniej niż przypada w kalendarzu.
Czytaj więcej...

Zaproszenie na zajęcia muzyczne w WOK

Wiejski Ośrodek Kultury w Szemudzie zaprasza dzieci na nowe zajęcia "zasady muzyki" prowadzone przez ks. dr hab. Roberta Kaczorowskiego.
Czytaj więcej...

Zaproszenie na promocję książki

Wójt Gminy Szemud i Biblioteka Publiczna – Filia w Łebnie serdecznie zapraszają na promocję książki "Pro memoria" Jana Piepki.
Czytaj więcej...

Wiosenno – Świąteczne targi artystyczne – Szemud 2014

Gminne Centrum Kultury , Sportu i Rekreacji w Szemudzie zaprasza na Targi Świąteczne. Hala widowiskowo - sportowa w Szemudzie - niedziela 23 marca 2014 r. godz. `16.00 - 19.00.
Czytaj więcej...