VI Powiatowy Turniej drużyn OSP zakończony

W dniu 27 listopada strażacy ochotnicy z Powiatu Wejherowskiego spotkali się w hali widowiskowo - sportowej w Szemudzie na turnieju gry w karty w kaszubską Baśkę. Turniej ten oprócz emocji sportowych jakie towarzyszyły wszystkim uczestnikom, był ...
Czytaj więcej...

Zmiany w rozkładzie jazdy autobusów

Informujemy, że od dnia 1 grudnia 2015r. wprowadzone zostaną dodatkowe kursy w niedziele i święta na linii 636 na trasie Szemud – Kamień Rybarnia.
Czytaj więcej...

Zaproszenie na warsztaty rozwojowe o rodzinie

Stowarzyszenie KOINONIA Jan Chrzciciel zaprasza na Zaproszenie na warsztaty rozwojowe o rodzinie: SMS RODZINA SIŁA - MIŁOŚĆ - SATYSFAKCJA. WARSZTAT III: „Porozmawiajmy o seksie”.
Czytaj więcej...

Uzupełnienie komunikatu nt. wodociągu w Bojanie

Dodatkowy komunikat – informacja w sprawie zaopatrzenia w wodę Bojana, Koleczkowa, Dobrzewina, Karczemek i części Kielna. Harmonogram dostaw wody pitnej oraz informacja o podejmowanych działaniach.
Czytaj więcej...

ZAKAZ SPOŻYWANIA WODY Z WODOCIĄGU PUBLICZNEGO BOJANO

W związku ze stwierdzeniem obecności bakterii grupy coli w próbach wody pobranej w dniu 23.11.2015r. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wejherowie wydał w godzinach popołudniowych 27 listopada 2015r. tymczasowy zakaz spożywania wody z wodo...
Czytaj więcej...

Karate w Bojanie

21 listopada w Hali Sportowo Widowiskowej w Bojanie odbyły się zawody z cyklu Bojano Gokken Cup. Wzięło w nich udział 180 osób ze wszystkich sekcji naszego klubu.
Czytaj więcej...

X Gminny Przegląd Małych Form Teatralnych rozstrzygnięty

W dniu 20 listopada 2015 r. w Hali widowiskowo-sportowej w Szemudzie odbyła się jubileuszowa edycja Gminnego Przeglądu Małych Form Teatralnych. W tym roku zgłosiło się 9 zespołów teatralnych, łącznie wystąpiło ponad 100 młodych aktorek i aktorów. ...
Czytaj więcej...

Pod słońcem Andaluzji

Tam jeszcze nie byłeś – jedź z nami Koło Gospodyń Leśno zaprasza na wycieczkę do Hiszpanii – region Andaluzja. Wiele wspaniałych miast, atrakcje na skale Gibraltarskiej, miasto pielgrzymkowe słynące cudami oraz dużo słońca, flamenco, corrida. ...
Czytaj więcej...

Przetarg na: Świadczenie usług w zakresie zimowego utrzymania dróg na terenie gminy Szemud w sezonie zimowym 2015/2017 – III post.

Czytaj więcej...

Wystawa – sprzedaż rzemiosła monastycznego – 28 listopada 2015r. w klasztorze w Grabowcu

W najbliższą sobotę 28 listopada w Monasterze Najświętszej Dziewicy na Pustyni w Grabowcu Mniszki od Betlejem od Wniebowzięcia Najświętszej Dziewicy i od Świętego Brunona zapraszają na wystawę rzemiosła rękodzielniczego w godz. od 9.00 do 19.00, ...
Czytaj więcej...

Przetarg na: Budowa oświetlenia w Kamieniu

Czytaj więcej...

Zaproszenie na konsultacje w sprawie drogi S6

Przypominamy zainteresowanym mieszkańcom o spotkaniach dotyczących inwestycji - Trasa Kaszubska S6, na które zaprasza Wójt oraz inwestor tj. GDDKiA Oddział w Gdańsku, a które odbędą się w Szemudzie i w Bojanie.
Czytaj więcej...

Strażacy OSP grają w Szemudzie

W dniu 27 listopada w piątek o godz. 18.00 w hali widowiskowo- sportowej w Szemudzie rozpocznie się V Powiatowy turniej gry w karty BĄŚKA strażaków ochotników z naszego Powiatu Wejherowskiego. Dla wszystkich Zarząd Powiatowy ZOSP RP ufundował med...
Czytaj więcej...

ZKP w Izbie Regionalnej w Łebnie

W dniu 19 listopada 2015 r. do naszej małego muzeum zawitali goście z każdego zakątka naszej gminy. Przybyli prezesi wszystkich kół Zrzeszenia, aby obejrzeć eksponaty, które na przestrzeni dziewiętnastu lat zostały zgromadzone w Izbie. Goście oglą...
Czytaj więcej...

Zaproszenie na spotkanie z ks. Kaczkowskim

Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z ks. Janem Kaczkowskim.
Czytaj więcej...

Nowe numery telefoniczne naszych dzielnicowych

Uprzejmie informujemy Państwa o nowych numerach telefonów do naszych dzielnicowych. Jednocześnie przypominamy, że ogólny numer telefonu do komisariatu w Szemudzie to: 58 676-11-76.
Czytaj więcej...

X Gminny Przegląd Małych Form Teatralnych – Szemud 2015

W dniu 20 listopada w hali widowiskowo - sportowej w Szemudzie został rozstrzygnięty X Gminny Przegląd Małych Form Teatralnych – Szemud 2015" W załączniku przedstawiamy protokół pracy jurorów.
Czytaj więcej...

Postępowanie na: Dostawę autobusu dla potrzeb gminy Szemud

Czytaj więcej...

II GRAND PRIX SZEMUDA gry w Baśkę

W II GRAND PRIX SZEMUDA gry w karty BASZKA MASTERS zwyciężył Andrzej gruba z drużyny SZPICA Będargowo ( 89/17,5 pkt. ) Następny turniej to piątek 18 grudnia o godz. 18.00
Czytaj więcej...

Spotkanie Andrzejkowe w Łebnie

Wiejski Ośrodek Kultury w Łebnie serdecznie zaprasza na spotkanie Andrzejkowe w środę 25 listopada o godz. 16.00
Czytaj więcej...