Przetarg na: Utwardzenie płytami jumb ul. Różowa w msc. Karczemki

Czytaj więcej...

Konferencja „Innowacyjna Wieś – Pomorskie spotkanie z nauką” – 28-29 listopada br. w Gdańsku.

Zapraszamy do udziału Konferencja „Innowacyjna Wieś – Pomorskie spotkanie z nauką”, która odbędzie się 28-29 listopada br. w Gdańsku. Konferencja skierowana jest do rolników, przedsiębiorców sektora rolno-spożywczego oraz innych dzi...
Czytaj więcej...

Komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy

Komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy (całość)
Czytaj więcej...

Przetarg: Dostawa wodomierzy z nakładką elektroniczną do odczytu radiowego do wody zimnej wraz z wymianą na istniejących przyłączach wodociągowych

Czytaj więcej...

Zmiany w prawie wodnym a ceny wody

Planowana zmiana ustawy Prawo Wodne, wynikająca z konieczności stosowania przepisów unijnych zawartych w Ramowej Dyrektywie Wodnej z 2000 roku ma wejść w życie od 2017 roku. Projektowany akt prawny znacznie różni się od obecnego stanu prawnego. Główn...
Czytaj więcej...

Nasza gmina uzyskała 2,3 mln zł na podnoszenie jakości edukacji ogólnej

Nasza gmina uzyskała dofinansowanie z funduszy Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego (2014-2020) na projekt pod nazwą „3.2.1. START! – Podnosimy jakość edukacji ogólnej w Gminie Szemud” w kwocie 2.323.244,95 zł. W ramach tego pro...
Czytaj więcej...

Oferta pracy: Konserwator – Pracownik gospodarczy

Referat Gospodarki Komunalnej UG Szemud poszukuje pracownika na stanowisko konserwatora. Szczegółowy zakres wymagań oraz obowiązków zawarto w załączniku poniżej. Dokumenty aplikacyjne w sprawie naboru należy składać  do dnia 30 października 2016. Apl...
Czytaj więcej...

Przetarg na: Utwardzenie płytami jumb ul. Chłopska, Bociania i Matejki w msc. Dobrzewino, Karczemki i Kielno

Czytaj więcej...

Nieodpłatna pomoc prawna – zmiany w dyżurach

Nieodpłatna pomoc prawna – zmiany w dyżurach Uprzejmie informujemy o jednorazowych zmianach w harmonogramie dyżurów radcy prawnego, zorganizowanych w ramach nieodpłatnej pomocy prawnej dla mieszkańców. Zmiany dotyczą: – 13 października 20...
Czytaj więcej...

Budżet obywatelski – wyniki głosowania

Zakończyło się głosowanie w sprawie budżetu obywatelskiego na rok 2017. W wyniku głosowanie pierwsze miejsce zajął projekt dot. doposażenia  placu rekreacyjno-sportowego dla dzieci i młodzieży w Jeleńskiej Hucie. Szczegóły dot. złożonych wniosków ora...
Czytaj więcej...

Przetarg: Modernizacja nawierzchni ulicy Aleksandra Labudy w Szemudzie

Czytaj więcej...

Postępowanie na: Dostawa oleju opałowego dla jednostek Gminy Szemud na sezon grzewczy 2016/2017

Czytaj więcej...

Postępowanie na: Dostawa opału dla jednostek Gminy Szemud na sezon grzewczy 2016/2017

Czytaj więcej...

GCKSiR w Szemudzie zaprasza

X Plener Malarski „Jesienny Tułacz” – nocny rajd na orientację
Czytaj więcej...

LGD „Kaszubska Droga” zaprasza na szkolenia

Lokalna Grupa Działania „Kaszubska Droga” w związku z wkrótce planowanym naborem wniosków na wsparcie zakładania i rozwoju działalności gospodarczej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lok...
Czytaj więcej...

Sprzątamy Azbest w Gminie Szemud 2016

Sprzątamy Azbest w Gminie Szemud 2016 Po raz czwarty pozyskano dotację w ramach konkursu „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu województwa pomorskiego (edycja 2016)”, w oparciu o postanowienia Programu Priorytetowego  Narodowego Funduszu Oc...
Czytaj więcej...

Uwaga! Wilki na terenie województwa pomorskiego

Uwaga! Wilki na terenie województwa pomorskiego Pismo Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska
Czytaj więcej...

Przewozy uczniów niepełnosprawnych

Urząd Gminy w Szemudzie poszukuje pilnie opiekunki/opiekuna dzieci i młodzieży w czasie przewozu do i ze szkoły. Do zakresu obowiązków należeć będzie opieka nad niepełnosprawnymi uczniami określonych szkół i placówek wg aktualnego planu dowozu. Szcze...
Czytaj więcej...

Od 19 września br. zwiększona zostanie oferta przewozowa PKS Gdynia na terenie wsi Zęblewo

Drodzy Mieszkańcy! Zgodnie z zapowiedziami Wójta Gminy Szemud, od dnia 19 września br. zwiększona zostanie oferta przewozowa PKS Gdynia na terenie wsi Zęblewo poprzez ustanowienie dwóch nowych przystanków autobusowych wzdłuż ul. Luzińskiej pn.: „Zębl...
Czytaj więcej...

Trasa S6 – harmonogram prac i czynności związany z etapem przygotowania i realizacji

Planowany harmonogram prac i czynności związany z etapem przygotowania i realizacji Inwestycji aktualny na dzień 09.08.2016r: termin podpisania Umowy na wykonanie Koncepcji Programowej – 13.03.2015r. termin ogłoszenia przetargu w systemie „Projektuj ...
Czytaj więcej...