zdjecieczolowe

Dziękuję wszystkim uczestnikom za wspólne ćwiczenia i do zobaczenia we wrześniu,

udanego wypoczynku i relaksu na sportowo:)))))

Zapraszam na aerobik /fitness

Poniedziałki 19.30-20.30 Bojano Hala Sportowa

Środy 19.30-20.30 Szemud GCKSiR PRZERWA WAKACYJNA

Czwartki 17.45-18.45 Kielno WOK PRZERWA WAKACYJNA

Czwartki 19.30-20.30 Bojano Hala Sportowa PRZERWA WAKACYJNA

KRÓTKI OPIS POSZCZEGÓLNYCH ZAJĘĆ:

BT + PILATES– wzmocnienie mięśni pośladków i ud, a następnie przejście do ćwiczeń PILATES. Ćwiczenia Pilates rozwijają świadomość ciała, każde ćwiczenie wykonane jest ze skupieniem się na oddechu i odpowiedniej formie. Ćwiczenia Pilates wzmacniają mięśnie całego ciała ze szczególnym zwróceniem uwagi na wzmocnienie mięśni środka naszego ciała, skąd wychodzi cała nasza siła. Wzmocnienie mięśni środka jest bardzo istotne w profilaktyce bólów kręgosłupa, gdyż mięśnie głębokie są odpowiedzialne za prawidłowe utrzymanie kręgosłupa. Ćwiczenia Pilates zwiększają elastyczność naszego ciała i poprawiają ogólną kondycję.

ABT – ćwiczenia mające na celu wzmocnienie mięśni brzucha, ud i pośladków.

FAT BURNER – ćwiczenia mające na celu spalenie tkanki tłuszczowej, podczas ćwiczeń nie schodzimy w ogóle na ziemię, nie ćwiczymy na matach. Ćwiczenia obejmują trzy układy choreograficzne, których uczę od podstaw, na każdych zajęciach są inne układy, ale oparte na tych samych krokach bazowych.

SHAPE ćwiczenia wzmacniające partie dużych mięśni całego ciała. Na tych ćwiczeniach skupiamy się nad tym aby wzmocnić mięśnie ramion, pleców, klatki piersiowej, brzucha, pośladków i ud. Do ćwiczeń wykorzystujemy hantle o wadze 0,5 kg / 1kg.

FIT BALL /SHAPE – Fit Ball to ćwiczenia z użyciem dużych piłek, gimnastyka na tych piłkach wzmacnia mięśnie naszego ciała, angażuje mięśnie odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowej postawy ciała (mięśnie posturalne), są to ćwiczenia równoważne. Oprócz ćwiczeń na piłkach w czasie tych zajęć ćwiczymy również bez ich użycia, na matach z ciężarkami 0,5 kg/1 kg wzmacniając partie dużych mięśni całego ciała.

ZGRABNA FIGURA – ćwiczenia polegające na połączeniu dynamiki ze wzmacnianiem, połowa zajęć to wzmacnianie dużych partii mięśniowych (plecy, ramiona, brzuch, uda, pośladki), druga połowa to spalanie tkanki tłuszczowej polegające na nauce układu choreograficznego do dynamicznej muzyki.

 

Każdy rodzaj zajęć rozpoczyna się od krótkiej rozgrzewki i rozciągnięcia grup mięśniowych, które będą ćwiczone, następnie przechodzimy do głównej części zajęć czyli do celu naszych zajęć, który trwa 40 minut, po czym na koniec rozciągamy ćwiczone partie mięśni.

Kontakt: Weronika 505 581 822

Do zobaczenia :):)

 

 

Załączniki

IMG_6259  2

IMG_6320  1

3  6

7  8