SZANOWNI MIESZKAŃCY

W związku z trwającymi pracami nad wyborem wariantu przebiegu Trasy S-6 przez teren Gminy Szemud Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wystąpiła z prośbą do mieszkańców oraz właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Szemud o udział w badaniu ankietowym. Formularze ankiet dostępne są u sołtysów oraz w Urzędzie Gminy Szemud w pok. nr 8, a także do pobrania w wersji elektronicznej w formacie PDF na stronie internetowej Urzędu Gminy Szemud: www.szemud.pl.

Ankiety należy składać osobiście po uprzednim okazaniu dowodu osobistego lub innego dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego tożsamość i zawierającego nr PESEL. W przypadku właścicieli nieruchomości, którzy nie są mieszkańcami Gminy Szemud, warunkiem złożenia ankiety jest potwierdzenie posiadania wskazanej przez nich nieruchomości przez pracownika Urzędu (Referat Geodezji – pok. nr 9).

Wypełnione ankiety prosimy składać w Urzędzie Gminy Szemud w pokoju nr 8 (Kancelaria) w dniach roboczych od 12 do 17 sierpnia w godzinach pracy Urzędu oraz w sobotę i niedzielę (15-16.08.2009r.) w godz. od 8.00 do 14.00. Ostateczny termin składania ankiet upływa w dniu 17 sierpnia o godz. 15.30. Po upływie tego terminu ankiety zostaną przekazane do GDDKiA.

Wójt Gminy Szemud
Zbigniew Engelbrecht

Załączniki