Po wielu miesiącach ciężkiej nauki, uczniowie niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się dzięki uprzejmości p. Jana Hallmann, na hali sportowej, dnia 4 lutego 2016r. przy Szkole Podstawowej w Bojanie. Był to dzień niecierpliwie wyczekiwany przez dzieci klas 0 – III. Cała hala gimnastyczna zamieniła się w salę balową, która przyozdobiona była różnokolorowymi balonami, pomponami i dmuchańcami. Dzięki pomocy rodziców zaproszono na tę uroczystość firmę TRAVEL SHOW, która żywiołowo i zabawnie przeprowadziła całą imprezę. Przy wejściu na salę wszystkie dzieci witała niesamowita postać – szczudlarz w przebraniu clowna.

Tematem przewodnim tegorocznej imprezy były „Postacie bajkowe”, dlatego też dzieci wcieliły się w postacie ze znanych bajek i filmów. W szkole zaroiło się od spidermanów, piratów, policjantów, postaci Star Wars, rycerzy, czarodziejów. Były również wróżki, księżniczki, kotki, motyle, biedronki i różne inne stwory. Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Pani Magda i jej pomocnicy w przebraniu kowboja czy spidermana urozmaicali zabawę ciekawymi konkursami i pląsami, a zwycięzcy nagradzani byli upominkami przygotowanymi przez rodziców. Podczas balu chętni uczniowie przyozdabiali swoje twarze ciekawymi malowidłami. Największą i niezapomnianą atrakcją był występ iluzjonisty, który potrafił wyczarować nawet żywe gołębie. Wszyscy bawili się znakomicie, humor dopisywał zarówno dzieciom jak i wychowawcom.

Teraz czas ferii zimowych i zasłużony odpoczynek. Wszystkim uczniom życzymy miłego wypoczynku, a rodzicom bardzo dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu balu.

B. Wiśniewska

Galeria