Miłośnicy gry w karty w LESA spotkali się 14 grudnia 2013 r. na II GRAND PRIX SZEMUDA w hali sportowej w Szemudzie. W turnieju wzięło udział 22 zawodniczek i zawodników. Miejsce I drużynowo i puchar Wójta Gminy Szemud zdobyła drużyna SAMI SWOI ( 234/22 pkt ) w składzie Domarus Jacek, Konkol Tadeusz, Dampc Mieczysław, Formella Tadeusz, Kwidziński Marek. W klasyfikacji indywidualnej I miejsce zajął Bojke Zygmunt z drużyny NA WZGÓRZU ( 154/10 pkt. ), II miejsce – Kwidziński Marek z drużyny SAMI SWOI ( 97/10 pkt ), III miejsce Kreft Roman z drużyny SPECJAL Szemud ( 111/8 pkt. ).
Serdecznie zapraszamy do hali sportowej w Szemudzie na kolejny turniej GRAND PRIX w dniu 04 stycznia 2014 r. o godz.17.00.
Dla wszystkich miłośników tej gry kaszubskiej przekazujemy dobrą wiadomość, gdyż w Szemudzie już 12 stycznia 2014 r. rozgrywany będzie turniej PUCHAR KASZUB – LES SPORTOWY drużynowo i indywidualnie. Dla wszystkich zawodniczek i zawodników Organizatorzy oraz Wójt Gminy Szemud przygotowali puchary , nagrody i medale. Serdecznie zapraszamy !!!

Galeria

Załączniki