W minioną niedziele 12.04.2015 odbył się już 14 turniej z cyklu INTERNATIONAL KARATE CHAMPIONSHIPS – CENTRAL EUROPE OPEN. Przybyło około 500 zawodników z 7 państw(min. Egipt, Anglia, Szkocja, Rosja, Gruzja,Łotwa i oczywiście Polska. Z naszego klubu wzięło udział 21 zawodników co dało nam 30 startów.

Nasi podopieczni zaprezentowali rewelacyjny poziom, dzięki czemu udało się nam zdobyć aż 13 medali złotych i 3 brązowe. Zdobyliśmy puchar za Najlepszy klub na zawodach oraz nasza zawodniczka Aleksandra Górska zdobyła puchar dla najlepszej zawodniczki turnieju (zdobyła 4 złote medale).
Jesteśmy bardzo dumni z naszych zawodników, widać wielki progres w ich karierze zawodniczej oraz dobre rokowania na dalsze turniej (min. Grand Prix Tczewa za tydzień, oraz 16th Grand Prix Hradec Kralove za dwa tygodnie).