Podopieczne Katarzyny Dydek zwyciężają kolejny mecz w 1 Lidze Kobiet. Tym razem na obiekcie hali sportowej
w Bojanie zespół gościł najlepsze młode zawodniczki w Polsce grające w SMS PZKosz Łomianki. Od początku
spotkania wynik był wyrównany. Obydwa zespoły przystąpiły do spotkania bardzo skoncentrowane. Mocna,
twarda obrona w pierwsze połowie meczu nie pozwoliła żadnemu z zespołów osiągnąć większej przewagi.
Pierwsza połowa meczu skończyła się zwycięstwem 26:23 dla VBW Gdynia. Po przerwie VBW Gdynia zaczeło
obronę na całym boisku co skutkowało wieloma stratami młodych zawodniczek z Łomianek. W związku z tym
gdynianki powiększały stopniowo przewagę i zwyciężyły 71:49. Odnosząc szóste zwycięstwo w 1 Lidze Kobiet.

VBW Gdynia – SMS PZKosz Łomianki 71:49 (16:13, 10:10, 19:13, 26:13)

Dla VBW punkty zdobywały: Duraj Dominika 15, Maryniewska Joanna 15, Podgórna Kamila 12, Lelek Monika 10,
Jackowska Ewelina 9, Grabowska 7, Stępień Agata 3, Witkowska Aleksandra, Hogendorf Karolina, Mazur