Zaproszenie na koncert Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk

 Zapraszamy serdecznie na koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”, który odbędzie się w dniu 09 marca 2016r. o godz.18.00 w Hali Sportowej Szemudzie.

Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” jest zespołem artystycznym o ogromnych możliwościach wykonawczych, występującym nie tylko na wielkich światowych scenach, lecz także w miejscowościach na co dzień pozbawionych dostępu do sal koncertowych. Nadrzędną ideą działania Zespołu jest ukazywanie bogactwa źródeł kultury śląskiej na tle spuścizny innych regionów kraju.

Ponad stuosobowy skład artystyczny obejmuje chór, balet i orkiestrę. Poziom artystyczny Zespołu przyniósł mu uznanie na całym świecie oraz liczne nagrody i dyplomy honorowe. „Śląsk” odwiedził 44 kraje na pięciu kontynentach. Zespół dał ponad 7 tysięcy koncertów dla ponad 25 milionów widzów.
Obecnie w repertuarze Zespołu znajduje się kilkanaście różnorodnych form artystycznych – od wielkich widowisk przynoszących barwną i dynamiczną panoramę folkloru wszystkich regionów kraju, poprzez wielce efektowne koncerty edukacyjne, aż po prezentacje muzyki klasycznej i sakralnej.

Zapraszamy serdecznie na koncert, tym bardziej iż obędzie się on w już odnowionej hali! Naszą szczególną troską było poprawienie akustyki wnętrza hali i mamy nadzieję, że to wydarzenie artystyczne przyniesie Państwu przyjemność nie tylko z oglądania barwnego przedstawienia ale i radość z przebywania w pięknym miejscu, gdzie dźwięk rozchodzi się niczym w najlepszych salach koncertowych.

U nas, w Szemudzie zespół „Śląsk” wystąpi z programem „A to Polska właśnie”.

Bilety w cenie 59 zł. do nabycia w : Hali Sportowej w Szemudzie, Hali Sportowej w Bojanie, Kasie Urzędu Gminy, sklepie „U Jacka” w Bojanie i innych punktach, o których będziemy informować na bieżąco.