Szkoła Podstawowa w Łebieńskiej Hucie oraz Szkoła Podstawowa w Częstkowie bierze udział w konkursie „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga”. Można im pomóc, logując się na stronie konkursu www.koloroweboiska.pl i dodając swój głos na wybraną pracę.Konkurs „Kolorowe boiska” to już szósta edycja programu, którego celem jest popularyzowanie idei aktywnego spędzania wolnego czasu wśród dzieci i młodzież oraz stwarzanie najlepszych warunków do uprawiania sportu.

Kampania adresowana jest do szkół podstawowych z miejscowości do 50 000 mieszkańców, które nie mają boiska szkolnego lub posiadany przez nie obiekt jest w złym stanie technicznym.

Nagrodą główną w konkursie jest wielofunkcyjne boisko sportowe. Zdobywcy 2. i 3. miejsca otrzymają sprzęt sportowy. Siedem wyróżnionych prac zostanie nagrodzonych farbami przeznaczonymi na remont szkoły.

Weź udział w zabawie i wygraj boisko dla szkoły – być może to dzięki Waszym głosom nowe wielofunkcyjne boisko szkolne powstanie w Łebieńskiej Hucie bądź Częstkowie.

GŁOSOWANIE TRWA od 18.05 do 18.06.2012 r.

Szczegóły na stronie: www.koloroweboiska.pl