Szanowni Państwo,

Zarząd Pomorskiej Sieci Centrów Organizacji Pozarządowych serdecznie zaprasza mieszkańców i członków organizacji pozarządowych/instytucji publicznych z powiatu wejherowskiego na Pomorskie Forum EtnoPomorze, które odbędzie się w dniach 18 – 19 października 2019 roku w Hotelu Pod Orłem w Kartuzach (ul. 3 Maja 10). Forum rozpocznie się w piątek o godz. 13.00. Zachęcamy jednocześnie do upowszechniania niniejszej informacji.

Forum to wydarzenie umożliwiające wzajemne poznanie się, prezentację działalności i wymianę doświadczeń przez działaczy i liderów lokalnych grup artystycznych podtrzymujących kulturę i tradycję Kaszubów i Kociewiaków z powiatów słupskiego, wejherowskiego, puckiego, gdańskiego, kartuskiego, kościerskiego, lęborskiego, chojnickiego, człuchowskiego, nowodworskiego, kwidzyńskiego, malborskiego, starogardzkiego i tczewskiego. Będzie to również idealna okazja do przeprowadzenia inicjatyw edukacyjno-animacyjnych wspomagających lokalne społeczności w działaniach twórczych oraz w działaniach na rzecz zachowania, przekazu i kontynuacji tradycji regionalnych.

Podczas Forum zostanie także zaprezentowana internetowa Mapa Etno-Kultura województwa pomorskiego, a wybrane, chętne organizacje będą miały okazję prezentacji na żywo. Internetowa mapa będzie także dostępna dla każdego zainteresowanego na specjalnej podstronie Pomorskiej Sieci COP i samorządów.

Zachęcamy do zapoznania z [klik->] Programem Pomorskiego Forum Etno-Kultura oraz zgłaszania udziału poprzez przesłanie do dnia 14 października 2019 r. [klik->] Formularza zgłoszeniowego na adres e-mailowy: cop@fundacjaeds.pl lub na adres stacjonarny: Pomorska Sieć Centrów Organizacji Pozarządowych, ul. Jeziorna 2/33, 83-300 Kartuzy.

Liczba miejsc ograniczona. Przyjezdnym z miejscowości ponad 80 km od Kartuz PS COP zapewnia bezpłatny nocleg (liczy się kolejność zgłoszeń).

Centrum Organizacji Pozarządowych Powiatu Wejherowskiego

PROGRAM_Pomorskiego_Forum_EtnoKultura
Formularz zgłoszeniowy EtnoPomorze 2019