W dniu 28 grudnia 2013r. w restauracji „Gosia” w Kielnie – dzięki wielkiemu sercu Pani Małgorzaty Frankowskiej, która gościła nas i poczęstowała kawą i herbatą nieodpłatnie – odbyło się spotkanie Bożonarodzeniowe. Dzięki obecnym członkom naszego Stowarzyszenia udało się zorganizować słodki poczęstunek. Podczas uroczystości wystąpiły dla nas dzieci, młodzież i opiekunowie z Kościoła Chrześcijańskie „Słowo Wiary” z Gdyni przedstawiając Jasełka. Nasi podopieczni zostali obdarowani prezentami dostarczonymi przez organizację Samaritan’s Purse International Relief w ramach programu Operation Christmas Child in Germany.

Na spotkanie przybyli Pan Wójt Gminy Szemud Ryszard Kalkowski wraz z Panią Zastępcą Wójta Joanną Panek. W ramach prezentu otrzymaliśmy od Pana Wójta wielki dar w postaci deklaracji przygotowania ogrzewania w lokalu w Kamieniu i uszczelnienia drzwi zewnętrznych w tym obiekcie. Ponadto otrzymaliśmy od Pana Wójta i od Pani Zastępcy po jednym metrze sześciennym drewna na opał. Jest to dla nas priorytetem ponieważ tam odbywają się rehabilitacje naszych pociech.

Jesteśmy bardzo zbudowani i wdzięczni za taki gest ze strony władz i czujemy, że nasza praca charytatywna jako Zarządu Stowarzyszenia „Wspólna Ścieżka” znajduje uznanie i jest potrzebna społeczeństwu.

Wszystkim osobom wspierającym nasze działania nie tylko od Święta ale i na co dzień gorąco dziękujemy.

Zarząd Stowarzyszenia „Wspólna Ścieżka”

Galeria