W dniu 29 stycznia 2012 r. w hali widowiskowo – sportowej w Szemudzie rozegrany został otwarty turniej piłki nożnej halowej. W turnieju wzięło udział 10 drużyn z naszego regionu Kaszub. Sędziami byli Leszek Sikora, Rafał Gruba , Tadeusz Gaweł i Bogusław Napieralski. Eliminacje do finału rozgrywano w dwóch grupach po pięć drużyn, gdzie grano każdy z każdym.
W półfinale zespół AUTOTRANS I wygrał z AUTOTRANS II – 4 : 1, natomiast PSV Szemud pokonał EKOPROD Szemud 2 : 1.
W Finale w meczu o III miejsce AUTOTRANS II wygrał 3 : 1 z PSV Szemud, a w meczu o I miejsce w turnieju AUTOTRANS I z remisował 1 : 1 z drużyną EKOPROD Szemud. W tym meczu o zdobyciu I miejsca zadecydowały rzuty karne i tu lepsi okazali się zawodnicy zespołu AUTOTRANS-u zwyciężając w całym meczu 5 : 3.Drużyny finałowe zagrały w składach:
PSV Szemud – Waldemar Sirocki, Szymon Sirocki, Dawid Sirocki, Marcin Sirocki, Andrzej Sirocki, Mateusz Sirocki, Jan Sirocki, Adrian Baranowski.
AUTOTRANS II Szemud – Piotr Bach, Tomasz Głombiowski, Piotr Czoska, Szymon Andryskowski, Robert Drażba, Marek Rompca.
EKOPROD Szemud – Mariusz Zielke, Michał Dąbrowski, Przemysław Parchem, Wojciech Baranowski, Marcin Ziemann, Łukasz Kleszczewski, Marcin Mariański, Janusz Magulski,
AUTOTRANS I Szemud – Andrzej Haza, Polaszek Karol, Andrzej Rompca, Tomasz Rzepka, Patryk Gorczyński, Tomasz Gruba.
Wszystkie drużyny finałowe otrzymały nagrody pucharowe ufundowane prze z Wójta Gminy Szemud, organizatorzy wyróżnili pucharem najlepszego strzelca turnieju , którym został Robert Drażba z drużyny AUTOTRANS II Szemud oraz najlepszego bramkarza turnieju, którym został zawodnik zwycięskiej drużyny AUTOTRANS I Andrzej Haza.
Zapraszamy na następny turniej piłki nożnej do hali widowiskowo – sportowej w Szemudzie w dniu 19 lutego o godz. 10.00.Wyniki eliminacji przedstawiamy w załączniku. Bogusław Napieralski

Załączniki