Uczniowski Klub Sportowy Dragon Bojano serdecznie zaprasza wszystkich chętnych emocji piłkarskich na żywo do odwiedzenia hali widowiskowo sportowej w Szemudzie w najbliższy weekend.

VOdbędą się kolejne dwa z sześciu zaplanowanych turniejów piłki nożnej halowej Dragon Cup 2014 o Puchar Wójta Gminy Szemud. Jest to już trzecia edycja Dragon Cup o Puchar Wójta Gminy Szemud.
W najbliższa sobotę 22 lutego br. w godz. 11.00-16.30 do rywalizacji przystąpi rocznik 2001 (wystąpią m.in. Gryf Wejherowo, GKS Kowale, Iskra Gdynia, Sztorm Gdynia, Orzeł Gdynia). Natomiast w niedzielę 23 lutego br. w godz.10.00-16.00 na parkiet wybiegnie najmłodszy rocznik 2006 i młodsi.
W tej kategorii wiekowej do turnieju zgłosiło się aż 12 drużyn z trójmiasta i okolic. Udział wezmą m.in. FC Gowidlino, KS Chwaszczyno, Arka Gdynia, Bałtyk Gdynia, MKS Kowal Władysławowo, UKS Mosty, Błękitni Wejherowo, Jedynka Reda, Huzar Choczewo oraz po raz pierwszy zadebiutuje nasza drużyna Dragon Bojano pod wodzą trenera Pawła Piper.


Warto wspomnieć, że w ubiegły weekend odbyły się już dwa pierwsze turnieje Dragon Cup. Pierwszy turniej odbył się dla rocznika 2003 gdzie pierwsze miejsce zdobyła drużyna GTS Sparta Wiślinka (gmina Pruszcz Gdański) pokonując w finale Jedynkę Reda. Drużyna Dragon Bojano w tej kategorii wiekowej zajęła dobre VI miejsce a zawodnik Dragon Bojano Kacper Galas zdobył tytuł najlepszego zawodnika turnieju mimo, ze był najmłodszym zawodnikiem (rocznik 2005).

W drugim turnieju do rywalizacji o najwyższe cele wystąpiło 10 drużyn z rocznika 2005. Turniej wygrała drużyna MKS Kowal Władysławowo która w finale pokonała drużynę gospodarzy 1:0. Obie drużyny podczas trwania całego turnieju zdobyły imponującą ilość bramek a bramkarz Dragon Bojano Łukasz Kozak otrzymał wyróżnienie jako najlepszy bramkarz turnieju.


Po raz kolejny podczas turniejów Dragon Cup sędziowie wskazują drużynę Fair Play. W sobotę (rocznik 2003) puchar trafił do GTS Sparty Wiślinka. Natomiast w niedzielę (rocznik 2005) Puchar Fair Play powędrował do ekipy Jedynka Reda II.

Galeria

Załączniki