UKS Dragon Bojano nie daje o sobie zapomnieć w sportowym świecie, kolejne sukcesy które osiągają młodzi piłkarze sprawiają, że Dragon stał się marką cenioną w Polsce.
Dowodem na popularność klubu z Bojana z pewnością było zdobycie wicemistrzostwa Ligi Deichmann Cup 2014 w Gdyni. Drużyna prowadzona przez Trenera Pawła Piper rywalizowała aż z 19 zespołami z całego trójmiasta i okolic z czego prawie wszystkie mecze zwyciężyła.

Należy również wspomnieć o ogromnym sukcesie tych samych zawodników na arenie międzynarodowej na Turnieju w Szczytnie, na który nasi zawodnicy udali się wraz z Trenerem Pawłem Piper oraz Trenerem Jakubem Potrykus. Trenerzy zdecydowali się wystawić do gry aż dwie drużyny z czego zawodnicy urodzeni w roku 2004 zdobyli III miejsce a ich młodsi koledzy rywalizujący w tej samej kategorii wiekowej wywalczyli miejsce IV oraz zdobyli nagrodę FAIR PLAY. Ponadto zawodnik naszego klubu Cezary Stolz został najlepszym zawodnikiem turnieju a Anastazja Krampa, Monika Mierzejewska oraz Oskar Treder otrzymali specjalne wyróżnienia. Wszyscy zawodnicy oraz trenerzy podczas całego turnieju godnie reprezentowali i promowali swój klub oraz Gminę Szemud.

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować Wójtowi Gminy Szemud p. Ryszardowi Kalkowskiemu za udostępnienie busa w celu przewozu naszych zawodników na wspomniany turniej.


Wakacje jak mogłoby się wydawać to nie czas na przerwę od piłki, dla prawdziwych piłkarzy to czas na obozy sportowe i turnieje i właśnie to robili zawodnicy Dragona.

Niemal 60 osób udało się na 10 dniowy obóz do Darłowa gdzie oprócz treningów i meczy zawodnicy świetnie bawili się w wesołym miasteczku, aqua Parku, kręgielniach itp.

Szkółka piłkarska z Bojana rozwija się w szybkim tempie i nie zwalnia, dlatego też zapraszamy na Treningi już od września!Więcej informacji na temat Naszego Klubu znajduje się na stronie internetowej
http://uksbojano.futbolowo.pl/ oraz na https://www.facebook.com/uksDragonBojano


Zarząd Klubu

Galeria