W pojedynku VBW GTK Gdynia – Poznań City Center AZS lepsze okazały się poznanianki, które pokonały
rywalki 62:49. Trzecią kwartę akademiczki wygrały 24:8!!!
Zwycięstwo poznaniankom przyszło niezmiernie trudno. Podopieczne Katarzyny Dydek postawiły wysoko
poprzeczkę, prowadząc praktycznie w całej pierwszej połowie i wygrywając do przerwy z akademiczkami 30:23.
Poznanianki w tej części gry popełniały dużo błędów własnych, nie trafiały z czystych pozycji,
nieskutecznie grały w obronie. Jednak druga połowa meczu to całkowity obrót sytuacji. Zespół z Poznania
zaczął grać koncertowo odrobił straty i wyszedł na prowadzenie, którego nie oddał do końca spotkania. Mecz
odbywał się przy głośnym dopingu miejscowych kibiców jak również halę w Bojanie odwiedziła 20 osobowa