NOWOŚĆ

Od marca zapraszamy w każdy piętek o 18.00 zapraszamy na halę sportową na zajęcia Tańca brzucha.

Są to zajęcia przeznaczone dla Pań w każdym wieku i o każdej figurze, inspirowane orientalnymi rytmami z dalekiego Egiptu. Prowadzi je Paulina Irla (www.i-dance.pl), trójmiejska instruktorka z wieloletnim doświadczeniem, która swoją wiedzę zdobywała u najlepszych światowych instruktorów. Sama tak zachęca do udziału:

„ Bellydance to taniec kobiecy i elegancki, mimo że jest zmysłowy, nie ma w nim wyuzdanych ruchów, dlatego jest bardzo uniwersalny. Jego regularny trening poprawia i kształtuje całą naszą sylwetkę, a co najważniejsze pomaga nam odkryć piękno i możliwości naszego ciała.”

Podczas 1 h rozgrzejemy się do skocznej egipskiej i popowej muzyki, następnie poznamy od strony technicznej ruchy i kroki, które na koniec połączymy w taneczną sekwencję.

Każde zajęcia to nowa sekwencja, tak by można dołączyć do grupy w dowolnym momencie. Jednak  zachęcamy do regularnego uczęszczania.

W planach jest także stworzenie grupy choreograficznej, która swoimi występami będzie mogła uświetnić wiele imprez w gminie. Choreografie będą tworzone na bazie sekwencji i ruchów nauczonych podczas piątkowych zajęć. Grupa wystartuje gdy uzbiera się minimum 5 uczestniczek.

Zgłoszenia na piątkowe zajęcia regularne i zgłoszenia na zajęcia choreograficzne proszę przesyłać na maila: i-dance@o2.pl

4 marca odbędą się darmowe zajęcia pokazowe. (mile widziane wcześniejsze zgłoszenie)

cena pojedynczych zajęć  (1h) : 20zł

 

Galeria

BOJANO