Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 21 czerwca br. zmarł doktor Mirosław Nowak, wieloletni lekarz ośrodka zdrowia w Kielnie. Uroczystości pogrzebowe odbędą się 27 czerwca 2013r. o godz. 12.00 w kościele parafialnym w Kielnie.
[i][size=16]Odszedł od nas 21 czerwca 2013 roku Doktor Mirosław Nowak.


Z głębokim smutkiem, w poczuciu wielkiej straty przyjęliśmy do wiadomości, że nasz wieloletni współpracownik przeszedł na służbę po drugiej stronie życia. Przez prawie całe zawodowe życie pracował dla mieszkańców gminy Szemud. Pozostanie w naszej pamięci jako osoba oddana pracy, zawsze życzliwa pacjentom i współpracownikom. Służył nam radą i pomocą, korzystaliśmy z jego mądrości zawodowej i doświadczenia. Był człowiekiem kochającym życie, ludzi, przyrodę, miał swoje pasje. Jeszcze zapewne wiele mógł zrobić, przekazać bliskim, znajomym, kolegom w pracy, miał marzenia, plany.

Składamy najszczersze wyrazy współczucia dla całej rodziny i wszystkim których ta śmierć głęboko dotknęła. Jest w naszych sercach, pozostaną wspomnienia. Dziękujemy za całe dobro. które spotkało nas ze strony Doktora Mirosława Nowaka.Halina Pietkun z całym zespołem pracowników NZOZ „NASZE ZDROWIE”.[/size][/i]