Obwieszczenie nr GN.6730.1319.19.2025.UZG z dnia 18-08-2026 r. - informacja o przesłaniu projektu decyzji o warunkach zabudowy do uzgodnień
GN.6730.1319.19.2025.UZG
Szemud, dnia 18-08-2026 r.
O B W I E S Z C Z E N I E
informacja o przesłaniu projektu decyzji o warunkach zabudowy do uzgodnień
Urząd Gminy w Szemudzie zgodnie z art. 53 ust. 4 w związku z art. 64 pkt. 1 Ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 538) informuje o możliwości wglądu do projektu decyzji o warunkach zabudowy dla inwestycji pn budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z infrastrukturą na części działki nr 163/25 (oznaczonej na załączniku nr 1 do decyzji jako projektowana działka nr 163/47), w obrębie geodezyjnym Jeleńska Huta, gmina Szemud (obszar w miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego karta terenu MN i KD- poza zakresem opracowania decyzji) w związku z przesłaniem do uzgodnień projektu decyzji z następującymi instytucjami:
• Starostą Powiatowym w Wejherowie, Wydział Geodezji,
• Państwowym Gospodarstwem Wodnym Wody Polskie Zarząd Zlewni w Gdańsku,
• Gminnym Przedsiębiorstwem Komunalnym Szemud Sp z o.o.,
• Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Wejherowie,
• Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Gdańsku
• Zarząd Dróg Powiatowych w Kartuzach
• Dział Dokumentacji Energetycznej Energa Operator S.A. Rejon Dystrybucji w Wejherowie
Do pobrania: 1319-19-2025-_uzg_OBWIESZCZENIE-+20docx
