Obwieszczenie Wójta Gminy Szemud
Obwieszczenie Wójta Gminy Szemud znak GK.6220.12.2026.ES, GK.6220.12.2026.WZ z dnia 01-09-2026 r. o zebranym materiale dowodowym
Wójt Gminy Szemud zawiadamia, że w prowadzonym postępowaniu znak: GK.6220.12.2026.ES, GK.6220.12.2026.WZ w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. „Budowa piętnastu budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z infrastrukturą na działce nr 411/1 obr. Donimierz, gm. Szemud o powierzchni 2,0 ha na terenie otuliny Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego”, zebrany został cały materiał dowodowy. Zgodnie z art. 10 § 1 Kodeksu postępowania administracyjnego strony postępowania mogą przed wydaniem decyzji zapoznać się ze wszystkimi dokumentami zgromadzonymi w sprawie oraz wypowiedzieć się co do zebranych dowodów i materiałów w Referacie Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, Urzędu Gminy Szemud, ul. Samorządowa 1, w terminie 14 dni od dnia doręczenia obwieszczenia od 15-09-2026 r. do 28-09-2026 r.
Z uwagi na fakt, iż w powyższej sprawie liczba stron postępowania przekracza 10, to zgodnie z art. 74 ust. 3 ustawy o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko, stosuje się przepisy art. 49 Kodeksu postępowania administracyjnego. Niniejsze obwieszczenie zostaje podane stronom do wiadomości poprzez zamieszczenie na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy Szemud www.szemud.pl oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Szemud. Doręczenie obwieszczenia uważa się za dokonane po upływie 14 dni od dnia publicznego ogłoszenia. Nadmienia się, iż w celu zapoznania się z dokumentacją sprawy należy się umówić telefonicznie z osobą prowadzącą sprawę, nr tel. 58-739-78-13.Z
Załączniki:
1. Obwieszczenie
