Obwieszczenie nr GN.6730.2822.2025.UZG z dnia 17.08.2026 r. informacja o przesłaniu ponownie projektu decyzji o warunkach zabudowy do uzgodnień
GN.6730.2822.2025.UZG
Szemud, dnia 17-08-2026 r.
O B W I E S Z C Z E N I E
informacja o przesłaniu ponownie projektu decyzji o warunkach zabudowy do uzgodnień
Urząd Gminy w Szemudzie zgodnie z art. 53 ust. 4 w związku z art. 64 pkt. 1 Ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1130 z późn. zm.) informuje o możliwości wglądu do projektu decyzji o warunkach zabudowy dla inwestycji pn budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z infrastrukturą na części działki 44/74 w obszarze ABCD w obrębie geodezyjnym Kowalewo, gmina Szemud (las i grunty leśne poza zakresem opracowania decyzji- brak możliwości zabudowy) w związku z przesłaniem do uzgodnień projektu decyzji z następującymi instytucjami:
· Starostą Powiatowym w Wejherowie, Wydział Geodezji,
· Państwowym Gospodarstwem Wodnym Wody Polskie Zarząd Zlewni w Gdańsku,
· Gminnym Przedsiębiorstwem Komunalnym Szemud Sp. z o.o.,
· Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Gdańsku
Do pobrania: 2822-2025uzg_OBWIESZCZENIE_ponowne
