Zebranie wiejskie w Bojanie z inicjatywy Sołtysa
Informujemy, że Sołtys Bojana Agnieszka Bubacz zwołała zebranie wiejskie Sołectwa Bojano, które odbędzie się 16 czerwca 2025 r. od godz.18.00 w szkole w Bojanie (I piętro szkoły wejście od strony dawnego gimnazjum).
Zebranie zwołano w trybie inicjatywy sołtysa i dotyczy głównie sprawozdania finansowego, przyznania środków sołeckich oraz bieżących inwestycji i spraw mieszkańców.
Plan zebrania:
- Przyjęcie porządku obrad, stwierdzenie liczby uczestników zebrania, wybranie protokolanta.
- Sprawozdanie finansowe z wydatkowanych środków sołeckich za rok 2024 oraz ich zatwierdzenie.
- Przyznanie środków sołeckich na 2025 r. dla sołectwa Bojano.
- Inwestycje planowane i realizowane, rozbudowy infrastruktury drogowej oraz wodno-kanalizacyjnej.
- Tematy bieżące.
- Wolne wnioski.
- Zakończenie zebrania.
Pani Sołtys prosi mieszkańców o przygotowanie wniosków, tematów na zebranie wiejskie lub podesłanie ich na pocztę elektroniczną: agnieszka.bubacz1975@gmail.com.
